TARDIS (4.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Default view
uk: Базовий вид

en: CSS classes
uk: CSS-класи

en: Instructions
uk: Вказівки

en: Theming
uk: Оформлення

en: Link path
uk: Шлях посилання
