TARDIS (4.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Reset
af: Herstel

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
