TARDIS (4.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Views
bg: Изгледи

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Apply
bg: Търси
