TARDIS (4.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Link path
bs: Putanja linka
