TARDIS (4.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Reset
es: Restablecer

en: Views
es: Vistas

en: All
es: Todo(s)

en: Block
es: Bloque

en: Page
es: Página

en: CSS classes
es: Clases CSS

en: Sort by
es: Ordenar por

en: ‹ Previous
es: ‹ Anterior

en: Next ›
es: Siguiente >

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Link path
es: Ruta del enlace

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: Master
es: Máster
