TARDIS (4.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Reset
fi: Palauta

en: Views
fi: Näkymät

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: CSS classes
fi: CSS-luokat

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: Link path
fi: Linkin polku

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Master
fi: Isäntä
