TARDIS (4.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Views
fr: Vues

en: All
fr: Tout

en: Block
fr: Bloc

en: CSS classes
fr: Classes CSS

en: Sort by
fr: Trier par

en: ‹ Previous
fr: ‹ Précédent

en: Next ›
fr: Suivant ›

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Link path
fr: Chemin du lien

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Master
fr: Principal
