TARDIS (4.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Views
hu: Nézetek

en: All
hu: Mind

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Desc
hu: Csökk

en: CSS classes
hu: CSS osztályok

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Link path
hu: Hivatkozás útvonala

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
