TARDIS (4.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
