TARDIS (4.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Views
lv: Skati

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: CSS classes
lv: CSS klases

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Link path
lv: Saites ceļš

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
