TARDIS (4.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Views
mn: Харагдацууд

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас
