TARDIS (4.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Views
ps: ليدنې

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
