TARDIS (4.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Reset
uk: Скинути

en: Views
uk: Види

en: All
uk: Все

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: CSS classes
uk: CSS-класи

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Link path
uk: Шлях посилання

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
