TARDIS (4.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Views
ur: ویوز

en: Block
ur: بلاک

en: Page
ur: صفحہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: « First
ur: » ابتدائی
