TARDIS (4.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: All
vi: Tất cả

en: Block
vi: Khối

en: Page
vi: Trang

en: Desc
vi: Giảm dần

en: CSS classes
vi: Lớp CSS

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
