Targets (1.1.1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: List
hy: Ցանկ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Configuration saved.
hy: Կոնֆիգուրացիան պահպանված է:

en: Not restricted
hy: Չի սահմանափակվում
