Targets (1.1.3) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: List
sv: Lista

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: link
sv: länk

en: Configuration saved.
sv: Inställningarna sparades.

en: Target type
sv: Måltyp

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: Target
sv: Mål

en: - All -
sv: - Alla -

en: Preferred language
sv: Föredraget språk

en: Not restricted
sv: Ej begränsad

en: Cookie name
sv: Namn för cookie

en: Set @title as default
sv: Ställ in @title som förvalt
