Targets (1.1.4) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Prefix
ru: Префикс

en: List
ru: Список

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: link
ru: ссылка

en: Configuration saved.
ru: Настройки сохранены.

en: Targets
ru: Цели

en: Target type
ru: Тип цели

en: Not configured
ru: Не настроено

en: Restricted
ru: Органиченный

en: Target
ru: Цель

en: - All -
ru: - Все -

en: Preferred language
ru: Предпочтительный язык

en: Not restricted
ru: Без ограничений

en: Set @title as default
ru: Установить @title по умолчанию
