Targets (1.1.5) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Prefix
da: Præfiks

en: List
da: Vis

en: - None -
da: - Ingen -

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Configuration saved.
da: Konfiguration gemt.

en: Target type
da: Måltype

en: Not configured
da: Ikke konfigureret

en: Machine name
da: Internt navn

en: Target
da: Mål

en: - All -
da: - Alle -

en: Preferred language
da: Foretrukne sprog

en: Not restricted
da: Ikke begrænset

en: Set @title as default
da: Sæt @title som standard
