Targets (1.1.6) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Prefix
bg: Префикс

en: List
bg: Списък

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: link
bg: връзка

en: Configuration saved.
bg: Настройките са запазени.
