Targets (1.1.6) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Prefix
sr: Префикс

en: List
sr: Листа

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: Configuration saved.
sr: Конфигурација је снимљена.

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
