Tarte au Citron (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Read more
hu: Tovább

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Support
hu: Támogatás

en: Settings
hu: Beállítások

en: Top
hu: Teteje

en: Bottom
hu: Alja

en: Other
hu: Egyéb

en: Allow
hu: Engedélyezett

en: Deny
hu: Tiltott

en: Destination
hu: Cél

en: Close
hu: Bezár

en: Original
hu: Eredeti

en: Parameters
hu: Paraméterek

en: Middle
hu: Közép

en: Missing
hu: Hiányzik

en: Installed
hu: Telepített

en: Top left
hu: Fenn balra

en: Top right
hu: Fenn jobbra

en: Bottom right
hu: Lenn jobbra

en: Bottom left
hu: Lenn balra

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: Videos
hu: Videók

en: Cookie Domain
hu: Süti domain

en: Cookie name
hu: Süti neve

en: Privacy policy
hu: Adatvédelmi irányelvek

en: oEmbed content
hu: oEmbed tartalom

en: oEmbed source
hu: oEmbed forrás
