Tarte au Citron (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Support
kn: ಬೆಂಬಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Allow
kn: ಅನುಮತಿಸಿ

en: Deny
kn: ನಿರ್ಭಂದಿಸಿ

en: Destination
kn: ಗುರಿ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Missing
kn: ಕಾಣೆಯಾಗಿದೆ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು

en: Service
kn: ಸೇವೆ

en: Videos
kn: ವೀಡಿಯೋಗಳು
