Tarte au Citron (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Read more
nn: Les meir

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Other
nn: Andre

en: Allow
nn: Tillat

en: Deny
nn: Avslå

en: Close
nn: Lukk
