Tarte au Citron (1.0.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Close
am: ዝጋ

en: Top left
am: ከላይ በስተግራ

en: Top right
am: ከላይ በስተቀኝ

en: Bottom right
am: ከታች በስተቀኝ

en: Bottom left
am: ከታች በስተግራ
