Tarte au Citron (1.0.0) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Comments
ca: Comentaris

en: Support
ca: Suport

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Top
ca: Part superior

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Other
ca: Altres

en: Allow
ca: Admet

en: Deny
ca: Denega

en: Destination
ca: Destí

en: Close
ca: Tanca

en: Parameters
ca: Paràmetres

en: Missing
ca: Perdut

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Top left
ca: Part superior esquerra

en: Top right
ca: Part superior dreta

en: Bottom right
ca: Part inferior dreta

en: Bottom left
ca: Part inferior esquerra

en: Services
ca: Serveis

en: Service
ca: Servei

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: oEmbed source
ca: Origen oEmbed
