Tarte au Citron (1.0.0) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Read more
gl: Ler máis

en: Comments
gl: Comentarios

en: Social networks
gl: Redes sociais

en: Settings
gl: Axustes

en: Top
gl: Superior

en: Bottom
gl: Botón

en: Other
gl: Outro

en: Allow
gl: Permitir

en: Deny
gl: Rexeitar

en: Destination
gl: Destino

en: Close
gl: Pechar

en: Original
gl: Orixinal

en: Parameters
gl: Parámetros

en: Middle
gl: Medio

en: Missing
gl: Perdido

en: Installed
gl: Instalado

en: Top left
gl: Arriba á esquerda

en: Top right
gl: Arriba á dereita

en: Bottom right
gl: Abaixo á dereita

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda

en: Services
gl: Servizos

en: Service
gl: Servizo

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Videos
gl: Vídeos
