Tarte au Citron (1.0.0) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: Read more
hi: आगे पढ़ें

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Social networks
hi: सामाजिक तंत्र

en: Support
hi: समर्थन

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Top
hi: ऊपर

en: Bottom
hi: तल

en: Other
hi: अन्य

en: Allow
hi: अनुमति दें

en: Deny
hi: निषेध करें

en: Destination
hi: गंतव्य

en: Close
hi: बंद करे

en: Missing
hi: लापता

en: Installed
hi: संस्थापित

en: Top left
hi: ऊपरी बायां

en: Top right
hi: ऊपरी दायां

en: Bottom right
hi: नीचे दाएं

en: Bottom left
hi: नीचे बाएँ

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
