Tarte au Citron (1.0.0) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Comments
hr: Komentari

en: Social networks
hr: Socijalne mreže

en: Support
hr: Podrška

en: Settings
hr: Postavke

en: Bottom
hr: Dno

en: Other
hr: Ostalo

en: Allow
hr: Dozvoli

en: Deny
hr: Uskrati

en: Destination
hr: Odredište

en: Parameters
hr: Parametri

en: Installed
hr: Instaliran

en: Top left
hr: Vrh lijevo

en: Top right
hr: Vrh desno

en: Bottom right
hr: Dno desno

en: Bottom left
hr: Dno lijevo

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
