Tarte au Citron (1.0.0) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Read more
sv: Läs mer

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Social networks
sv: Sociala nätverk

en: Settings
sv: Inställningar

en: Top
sv: Överst

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Other
sv: Övriga

en: Allow
sv: Tillåt

en: Deny
sv: Neka

en: Destination
sv: Mål

en: Close
sv: Stäng

en: Missing
sv: Saknas

en: Installed
sv: Installerad

en: Top left
sv: Längst upp till vänster

en: Top right
sv: Längst upp till höger

en: Bottom right
sv: Längst ned till höger

en: Bottom left
sv: Längst ned till vänster

en: Services
sv: Tjänster

en: Service
sv: Tjänst

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Cookie name
sv: Namn för cookie

en: Privacy policy
sv: Integritetspolicy
