Tarte au Citron (1.0.0) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Read more
tr: Devamını oku

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Support
tr: Destek

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Top
tr: En üst

en: Bottom
tr: Alt

en: Other
tr: Diğer

en: Allow
tr: İzin ver

en: Deny
tr: Yasakla

en: Destination
tr: Hedef

en: Close
tr: Kapat

en: Original
tr: Orjinal

en: Parameters
tr: Parametreler

en: Middle
tr: Orta

en: Missing
tr: Kayıp

en: Installed
tr: Kurulu

en: Top left
tr: Üst sol

en: Top right
tr: Üst sağ

en: Bottom right
tr: Alt sağ

en: Bottom left
tr: Alt sol

en: Services
tr: Hizmetler (Services)

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: oEmbed content
tr: oEmbed içeriği

en: oEmbed source
tr: oEmbed kaynağı
