Tarte au Citron (1.0.1) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Read more
da: Læs mere

en: Comments
da: Kommentarer

en: Settings
da: Indstillinger

en: Bottom
da: Bund

en: Other
da: Anden

en: Allow
da: Tillad

en: Deny
da: Afvis

en: Close
da: Luk

en: Parameters
da: Parametre

en: Middle
da: Midt

en: Missing
da: Mangler

en: Installed
da: Installeret

en: Top left
da: Øverst til venstre

en: Top right
da: Øverst til højre

en: Bottom right
da: Nederst til højre

en: Bottom left
da: Nederst til venstre

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Videos
da: Videoer
