Tarte au Citron (1.0.1) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Comments
el: Σχόλια

en: Support
el: Υποστήριξη

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Top
el: Κορυφή

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Other
el: Άλλο

en: Allow
el: Επιτρέπεται

en: Deny
el: Απαγορεύεται

en: Destination
el: Προορισμός

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Original
el: Πρωτότυπο

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: Top left
el: Πάνω αριστερά

en: Top right
el: Πάνω δεξιά

en: Bottom right
el: Κάτω δεξιά

en: Bottom left
el: Κάτω αριστερά

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
