Tarte au Citron (1.0.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Top
ka: ზედა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Other
ka: სხვა

en: Destination
ka: დანიშნულების ადგილი
