Tarte au Citron (1.0.1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Comments
lv: Komentāri

en: Social networks
lv: Sociālie tīkli

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Top
lv: Augša

en: Bottom
lv: Apakša

en: Other
lv: Citi

en: Allow
lv: Atļaut

en: Deny
lv: Neatļaut

en: Destination
lv: Galamērķis

en: Close
lv: Aizvērt

en: Original
lv: Oriģināls

en: Installed
lv: Instalēts

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
