Tarte au Citron (1.0.1) - en to ru translation catalogue (48 entries)

en: Read more
ru: Подробнее

en: Comments
ru: Комментарии

en: Social networks
ru: Социальные сети

en: Support
ru: Поддержка

en: Settings
ru: Настройки

en: Top
ru: Вверху

en: Bottom
ru: Снизу

en: Other
ru: Другое

en: Allow
ru: Разрешить

en: Deny
ru: Запретить

en: Destination
ru: Место назначения

en: Close
ru: Закрыть

en: Original
ru: Оригинал

en: Parameters
ru: Параметры

en: Middle
ru: По центру

en: Missing
ru: Отсутствует

en: Installed
ru: Установлено

en: APIs
ru: API

en: Top left
ru: Вверху слева

en: Top right
ru: Вверху справа

en: Bottom right
ru: Внизу справа

en: Bottom left
ru: Внизу слева

en: Services
ru: Службы

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Videos
ru: Видео

en: Personalize
ru: Персонализировать

en: Manage services
ru: Настройка сервисов

en: Privacy policy
ru: Политика конфиденциальности

en: oEmbed content
ru: oEmbed контент

en: oEmbed source
ru: oEmbed источник

en: Hello! This site is transparent and lets you chose the 3rd party services you want to allow.
ru: Привет! Этот сайт совершенно открытый и позволяет вам выбрать сервисы третьих лиц, которым вы хотите дать доступ.

en: Please disable your adblocker to start customizing.
ru: Пожалуйста дезактивируйте АдБлокер чтобы начать настройку.

en: Refresh the page
ru: Перезагрузите страницу

en: If you continue to browse this website,
ru: Если вы продолжаете использовать сайт

en: you are allowing all third-party services
ru: вы позволяете сервисам третьих лиц

en: OK, accept all
ru: Ок, все активировать

en: Protecting your privacy
ru: Защитить вашу конфиденциальность

en: This service does not use cookie.
ru: Этот сервис не использует кукис.

en: This service can install
ru: Этот сервис может быть инсталирован

en: This service has installed
ru: Этот сервис инсталирован

en: This service has not installed any cookie.
ru: Этот сервис не использует кукис.

en: View the official website
ru: Посетите официальный сайт

en: Cookies manager by tarteaucitron.js
ru: Кукис манаджер tarteaucitron.js

en: Allow all cookies
ru: Разрешить все кукисы

en: is disabled.
ru: Деактивирован.

en: Advertising network
ru: Рекламная сеть

en: Services to display web content.
ru: Службы для отображения веб-контента.
