Tarte au Citron (1.0.1) - en to sk translation catalogue (27 entries)

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Comments
sk: Komentáre

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Top
sk: Navrch

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Other
sk: Ostatné

en: Allow
sk: Povoliť

en: Deny
sk: Zakázať

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Original
sk: Originál

en: Parameters
sk: Parametre

en: Middle
sk: Stredný

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Installed
sk: Inštalované

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Top right
sk: Vpravo hore

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Bottom left
sk: Vľavo dole

en: Services
sk: Služby

en: Service
sk: Služba

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Videos
sk: Videá

en: Privacy policy
sk: Ochrana osobných údajov

en: Video sharing services help to add rich media on the site and increase its visibility.
sk: Služby zdieľania videí pomáhajú pridať na stránku bohaté médiá a zvýšiť jej viditeľnosť.

en: Comments managers facilitate the filing of comments and fight against spam.
sk: Správcovia komentárov uľahčujú zadávanie komentárov a bojujú proti spamu.
