Tarte au Citron (1.0.1) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Read more
vi: Xem thêm

en: Comments
vi: Bình luận

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Top
vi: Đầu

en: Bottom
vi: Cuối

en: Other
vi: Khác

en: Allow
vi: Cho phép

en: Deny
vi: Từ chối

en: Destination
vi: Nơi đến

en: Close
vi: Đóng

en: Original
vi: Gốc

en: Middle
vi: Giữa

en: Missing
vi: Bị mất

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Top left
vi: Trên trái

en: Top right
vi: Trên phải

en: Bottom right
vi: Dưới phải

en: Bottom left
vi: Dưới trái

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Videos
vi: Phim
