Tarte au Citron (1.0.2) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Read more
fa: ادامه مطلب

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Top
fa: بالا

en: Bottom
fa: پایین

en: Other
fa: ساير

en: Allow
fa: اجازه دادن

en: Deny
fa: رد کردن

en: Destination
fa: مقصد

en: Close
fa: بستن

en: Original
fa: اصلی

en: Installed
fa: نصب شده

en: Top left
fa: بالا چپ

en: Top right
fa: بالا راست

en: Bottom right
fa: پایین راست

en: Bottom left
fa: پایین چپ

en: AddToAny
fa: پیوست به اجتماعات

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Cookie name
fa: نام کوکی
