Tarte au Citron (1.0.2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Other
my: အခြား

en: About
my: အကြောင်း
