Tarte au Citron (1.0.2) - en to no translation catalogue (22 entries)

en: Read more
no: Les mer

en: Comments
no: Kommentarer

en: Social networks
no: Sosiale nettverk

en: Support
no: Brukerstøtte

en: Settings
no: Innstillinger

en: Top
no: Til toppen

en: Bottom
no: Bunnen

en: Other
no: Annet

en: Allow
no: Tillatt

en: Deny
no: Avvis

en: Destination
no: Mål

en: Close
no: Lukk

en: Missing
no: Mangler

en: Installed
no: Installert

en: Top left
no: Øverst til venstre

en: Top right
no: Øverst til høyre

en: Bottom right
no: Nederst til høyre

en: Bottom left
no: Nederst til venstre

en: About
no: Om

en: Uses
no: Bruker

en: oEmbed content
no: oEmbed-innhold

en: oEmbed source
no: oEmbed-kilde
