Tarte au Citron (1.0.2) - en to ta translation catalogue (20 entries)

en: Read more
ta: மேலும் படி

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: Social networks
ta: சமூக வலைப்பின்னல்கள்

en: Support
ta: ஆதரவு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Top
ta: மேல்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Allow
ta: அனுமதி

en: Deny
ta: மறு

en: Destination
ta: இலக்கு

en: Close
ta: மூடு

en: Missing
ta: காணாமல்

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Top left
ta: மேல் இடது

en: Top right
ta: மேல் வலது

en: Bottom right
ta: கீழே வலது

en: Bottom left
ta: கீழே இடது

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
