Tarte au Citron (1.0.4) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Comments
bg: Коментари

en: Support
bg: Заявки за поддръжка

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Top
bg: Връх

en: Bottom
bg: Дъно

en: Other
bg: Други

en: Allow
bg: Разреши

en: Deny
bg: Откажи

en: Original
bg: Оригинал
