Tarte au Citron (1.0.4) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Top
bo: འགོ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Other
bo: གཞན

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Original
bo: གདོད་མ།

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Top left
bo: གཡོན་འགོ

en: Top right
bo: གཡས་འགོ

en: Bottom right
bo: གཡས་འོག

en: Bottom left
bo: གཡོན་འོག

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
