Tarte au Citron (1.0.4) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Read more
et: Loe edasi

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Social networks
et: Sotsiaalvõrgustikud

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Top
et: Ülesse

en: Bottom
et: Alumine

en: Other
et: Muu

en: Allow
et: Luba

en: Deny
et: Keela

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Close
et: Sulge

en: Original
et: Originaal

en: Parameters
et: Parameetrid

en: Missing
et: Puudub

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Top right
et: Ülemine parem

en: Bottom right
et: All paremal

en: Bottom left
et: Alumine vasak

en: Service
et: Teenus

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Videos
et: Videod

en: oEmbed source
et: oEmbed allikas
