Tarte au Citron (1.0.4) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Top
eu: Goian

en: Bottom
eu: Behean

en: Other
eu: Bestea

en: Allow
eu: Baimendu

en: Deny
eu: Ukatu

en: Destination
eu: Helbidea

en: Close
eu: Itxi

en: Original
eu: Originala

en: Middle
eu: Erdian

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Top left
eu: Goian ezkerrean

en: Top right
eu: Goian eskuinean

en: Bottom right
eu: Behean eskuinean

en: Bottom left
eu: Behean ezkerrean

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
