Tarte au Citron (1.0.4) - en to it translation catalogue (25 entries)

en: Read more
it: Leggi tutto

en: Comments
it: Commenti

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: True
it: Vero

en: False
it: Falso

en: Top
it: In cima

en: Bottom
it: In fondo

en: Other
it: Altro

en: Allow
it: Permetti

en: Deny
it: Blocca

en: Destination
it: Destinazione

en: Close
it: Chiudi

en: Original
it: Originale

en: Parameters
it: Parametri

en: Missing
it: Mancante

en: Installed
it: Installato

en: Top left
it: In alto a sinistra

en: Top right
it: In alto a destra

en: Bottom right
it: In basso a destra

en: Bottom left
it: In basso a sinistra

en: Service
it: Servizio

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa

en: Videos
it: Video
