Tarte au Citron (1.0.4) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: True
mr: सत्य

en: False
mr: चूक

en: Close
mr: बंद

en: Top left
mr: वरील डावे

en: Top right
mr: वरील उजवे

en: Bottom right
mr: खालील उजवे

en: Bottom left
mr: खालील डावे
