Tarte au Citron (1.0.4) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Read more
ro: Citiţi mai departe

en: Comments
ro: Comentarii

en: Support
ro: Suport

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: Top
ro: Sus

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Other
ro: Altele

en: Allow
ro: Permite

en: Deny
ro: Interzice

en: Destination
ro: Destinație

en: Close
ro: Închideți

en: Original
ro: Originală

en: Parameters
ro: Parametri

en: Missing
ro: Lipsește

en: Installed
ro: Instalat

en: Top left
ro: Stânga sus

en: Top right
ro: Dreapta sus

en: Bottom right
ro: Dreapta jos

en: Bottom left
ro: Stânga jos

en: Services
ro: Servicii

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește
