Tarte au Citron (1.0.4) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Read more
sl: Preberite več

en: Comments
sl: Komentarji

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Top
sl: Na vrhu

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Allow
sl: Dovoli

en: Deny
sl: Prepovej

en: Close
sl: Zapri

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Bottom left
sl: Spodaj levo

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
